Filmy 360° są jedną z technik nagrywania obrazu pozwalającą uchwycić całe otoczenie wokół kamery. Widz przestaje być ograniczony do oglądania wąskiego, wybranego kadru, zyskując pełną, niespotykaną dotychczas wolność doświadczania sfilmowanego materiału.

Taki film możemy wyświetlić zarówno na komputerze (sterując obrazem myszką), jak i na smartfonie (poruszając telefonem w różnych kierunkach, jak głową). Najbardziej spektakularny efekt otrzymamy jednak gdy użyjemy specjalnych gogli (np. Oculus, Gear VR, czy Google Cardboard). Dzięki wykorzystaniu takich okularów możemy przenieść się w sam środek nagranych wydarzeń, stając się częścią wirtualnej rzeczywistości (VR). Teraz to od nas zależy na czym skupimy nasz wzrok. Magii VR nie da się opisać słowami, jej trzeba doświadczyć.

Filmy 360° to absolutna nowość. Niezawodne narzędzie, które z pewnością przyciągnie uwagę zarówno potencjalnego jak i aktualnego klienta. Dzięki unikalnej formie możemy zaangażować go nawet bardziej, niż w przypadku klasycznych produkcji filmowych. W czasach, gdy o uwagę widza walczą tysiące bodźców i komunikatów, wyłączność jaką daje izolacja użytkownika poprzez gogle VR, z pewnością przełoży się na bardzo wymiernie korzyści. Co ważne, ta wyjatkowo innowacyjna forma komunikacji nie wymaga ogromnych nakładów finansowych.

Sama technologia to jednak nie wszystko - ważne, żeby zaplanować każdy najdrobniejszy szczegół. Stawiamy na koncepcję - wyreżyserujemy doświadczenie tak, by widz sam chciał do niego wracać, za każdym razem odkrywając coś nowego. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w produkcji filmowej jesteśmy w stanie zrealizować nawet te najbardziej kosmiczne pomysły :-)


Wirtualną rzeczywistość efektywnie wykorzystacie:

  • w mediach społecznościowych: na YouTube i Facebooku
  • w salonach sprzedaży
  • podczas targów branżowych - gwarantujemy długą kolejkę do Waszego stoiska ;-)
  • wszędzie tam, gdzie Wasz przedstawiciel nie może bezpośrednio dotrzeć.

Brzmi nieźle, prawda? :-) Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - skontaktuj się z nami.
Chętnie się spotkamy i zaprezentujemy Ci ogromne korzyści płynące z zastosowania wirtualnej rzeczywistości.