Największym kapitałem firmy są ludzie, dlatego starannie dobraliśmy tych, którzy dla nas pracują. Nasz zespół to znani w środowisku znakomici profesjonaliści. Wyróżnia nas nie tylko wiedza teoretyczna, ale przede wszystkim ogromne doświadczenie, poparte sukcesami w dziedzinach, którymi się zajmujemy.

Michał Mańka

Michał Mańka – reżyser, producent, fotograf

Doświadczenie zdobywał u boku najlepszych specjalistów w branży.
Sam specjalizuje się w fotografii dla biznesu – portrety korporacyjne, zdjęcia reklamowe, relacje z eventów i konferencji. Współpracował m.in. z takimi markami jak: Sony, Velux, Stock, Superpharm, Kompania Piwowarska, Honda Motor Polska, Philips, Merrell. Jako producent ma na swoim koncie wspólne projekty z największymi agencjami w kraju
i markami takimi jak Google, Grupa Żywiec, Philips, Muzeum Historii Żydów Polskich.

Przemek Błażejewski

Przemek Błażejewski – kierownik produkcji

Freelancer, z którym mamy przyjemność często współpracować. Student V roku Produkcji na Wydziale Radia i Telewizji śląskiej filmówki. Współpracował przy reklamach dla takich marek jak Polfarma, Idea Bank, Żywiec Zdrój, Herbapol, Polomarket, Google. Kierował produkcjami teledysków Sokoła i Marysi Starosty oraz Dick4Dick.
Odpowiadał za plan zwycięskiej reklamy pierwszej edycji Papaya Young Directors ('APAP' – reż. Jan Foryś, Filip Załuska; DOP: Filip Załuska).

Michał Sierakowski

Michał Sierakowski – montażysta, motion designer, fotograf

Absolwent fotografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.
Specjalizuje się w montażu krótkich form reklamowych i tworzeniu animacji. Tworzył m.in. dla Coca Coli, Grupy Żywiec, wielu start-upów i twórców akcji społecznych.
Wykładowca fotografii i postprodukcji w programie Adobe Photoshop.

Magda Jezierska

Magda Jezierska – charakteryzatorka filmowa, wizażystka

Ukończyła malarstwo i scenografię na Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie. Doświadczenie w pracy z charakteryzacją zdobywała w teatrze (Rampa, Cometa) i przy serialach telewizyjnych. Współpracowała ze szkołami fotograficznymi (Akademia Fotografii, Warszawska Szkoła Fotografii). Na swoim koncie ma prace przy projektach dla marek takich jak Philips, Vivus Finance, Wilkinson, Maxfactor.